TEŞVİK ROBOTU

 • Yatırıma Destek

  www.yatirimadestek.com tüm güncel devlet desteklerini içeren bilgilerle 2 Ekim 2013 tarihinde kullanıma açılmıştır. T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisleri uzmanlarının derlemiş olduğu devlet destekleri hakkında bilgiler ve güncel gelişmeler sitede yer almaktadır. 170'den fazla çeşit devlet desteği ve 500'den fazla doküman içeren sitede, destek mekanizmaları hakkında mevzuat değişiklikleri günü gününe takip edilebilmektedir. Özellikle teşvik robotu uygulaması yatırımcılar için önemli bir yönlendirme aracıdır.

  Web Sitesine Git

 • Adaso Portal

  “Adana Sanayi Odası Teşvik Sihirbazı” 20’den fazla devlet kurumu tarafından çeşitli alanlarda verilen 150’den fazla devlet desteğini içeren bir portaldır. Adana Sanayi Odası tarafından sürekli olarak güncellenen bilgiler sanayicilerin devlet desteklerinden daha fazla ve etkin bir biçimde yararlanabilmesi için hizmete sunulmuştur.

  Web Sitesine Git

 • KOSGEP

  Tüm devlet desteklerine ilişkin kategori, destek türü, kurum ve destek kalemleri bazında sorgulama yapma imkanı tanınan portal 2019 yılında faaliyete geçmiştir. KOSGEB tarafından geliştirilen çalışma KOSGEB desteklerinin yanında diğer kamu kurum ve kuruluşlarının verdiği devlet desteklerini de içermektedir.

  Web Sitesine Git

 • Kolay Destek

  Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan desteklerin basit bir dille anlatıldığı arama motorudur. Not: Tüm arama motorlarında verilen detaylar bilgilendirme amaçlıdır. Bilgilerin güncelliği ve doğruluğu desteğin verildiği kurumdan mutlaka teyit edilmelidir

  Web Sitesine Git

 •